Artimus, stavebné práce Šamorín

Naším cieľom je uspokojiť potreby zákazníka v oblasti stavebných prác.

Artimus, stavebné práce Šamorín

Artimus, stavby na kľúč, výstavba a rekonštrukcie stavieb Šamorín

Naším cieľom je uspokojiť potreby zákazníka v oblasti stavebných prác.

Adresa: Javorova 6, 931 01 Šamorín
Telefón:+421 (0)915 957 605
E-mail:info@artimus.sk

Sme dynamická, mladá, rozvíjajúca sa spoločnosť založená začiatkom roka 2008. Naším cieľom je uspokojiť potreby zákazníka v oblasti stavebných prác. Venujeme sa tak výstavbe a rekonštrukcii stavieb, počnúc malými rekonštrukčnými prácami končiac kompletnou výstavbou stavby na kľúč, ako aj maloobchodnému a veľkoobchodnému predaju stavebných materiálov. Toto všetko zastrešujeme kvalitným poradenstvom v oblasti stavebníctva.

Deti sa veľmi radi hrajú v piesku. O to dôležitejšie je, aby bol piesok kvalitný a nemal žiadne negatívne vplyvy na ich zdravie. Detský piesok (kremičitý piesok) sa dodáva vlhký, veľmi ľahko sa formuje a umožňuje skvelú zábavu. Kremičitý piesok sa počas výroby dvakrát premýva a tým je zaručený vysoký stupeň čistoty, ktorý poskytuje rodičom bezpečný a dobrý pocit pri hraní sa ich detí. Kremičitý piesok od KEMA pre detské ihriská je testovaný, Ministerstvom zdravotníctva schválený a zároveň certifikovaný produkt. Piesok sa samozrejme dodáva vlhký.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.