Bala, stavebné práce, oceľové konštrukcie, plastové a hliníkové okná

Ponúkame komplexné stavebné práce, kovovýroby, plastové a hliníkové systémy. Na domácom trhu sa prezentujeme ako vedúca stavebná firma v našom regióne.

Bala, stavebné práce, oceľové konštrukcie, plastové a hliníkové okná

Bala, zámočnícke práce, oceľové konštrukcie, strihanie a ohýbanie výstuží, viazanie armatúr, výstuže na pilóty, kvalitné plastové a hliníkové okná a dvere Šamorín

Ponúkame komplexné stavebné práce, kovovýroby, plastové a hliníkové systémy. Na domácom trhu sa prezentujeme ako vedúca stavebná firma v našom regióne.

Adresa: Bratislavská 1941, 931 01 Šamorín
Telefón:031 / 562 31 41
E-mail:bala@bala.sk

Naša akciová spoločnosť Bala a.s. vznikla v roku 1998. Sídlime 35 km od Bratislavy v Holiciach, kde máme k dispozícii vlastné administratívne, prevádzkové a výrobné priestory. Vedenie firmy od septembra roku 2004 sídli v Šamoríne.

Na domácom trhu sa prezentujeme ako vedúca stavebná firma v našom regióne. Prácu zamestnancov riadia kvalifikovaní odborníci - stavební inžinieri a technici, ktorí sú k dispozícii našim zákazníkom s cieľom poskytovať služby nad úrovňou známeho štandardu. V prípade akýchkoľvek otázok, prosím kontaktujte príslušné úseky a naši skúsení spolupracovníci Vám ochotne poradia.

Ponúkame Vám:
- komplexné realizácie nových objektov,
- zámočnícke práce
- oceľové konštrukcie
- strihanie a ohýbanie výstuží
- viazanie armatúr
- výstuže na pilóty
- kvalitné plastové a hliníkové okná a dvere vyrobené zo značkových profilov
- nákladnú dopravu
- predaj stavebného a hutníckeho materiálu za bezkonkurenčné ceny

V prípade akýchkoľvek otázok, prosím kontaktujte nás! Naša koncepcia kvality vychádza z hlavného cieľa: dosiahnuť maximálnu spokojnosť zákazníka.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.