Genesis, pozemné stavby Šamorín

Stavebná spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami ponúka výstavbu rodinných domov po celom Slovensku za rozumnú cenu.

Genesis, pozemné stavby Šamorín

Genesis, výstavba nízkoenergetických rodinných domov Šamorín

Stavebná spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami ponúka výstavbu rodinných domov po celom Slovensku za rozumnú cenu.

Adresa: Pešia cesta 250/76, 931 01 Šamorín
Telefón:0908 762 654
E-mail:info@genesis.eu.sk

Ponúkame výstavbu rodinných domov, ktoré spájajú komfort, kvalitu stavebných konštrukcií, energetickú a finančnú úspornosť.

Našim cieľom je vytvoriť ideálne bývanie pre každého z Vás, teda vyriešiť stavbu rodinného domu podľa Vašich individuálnych požiadaviek, kritérií a možností. Naše domy dodáme podľa Vašich požiadaviek v niekoľkých fázach dokončenia: nízkoenergetický dom – hrubá stavba, holodom, ale aj veľmi obľúbená a využívaná varianta na kľúč v štandardnej výbave.

Preferujeme jednoduché a čisté riešenia, ktorými tvoríme nadčasové diela s trvalou pridanou hodnotou.

To všetko za veľmi priaznivé ceny, s použitím kvalitných materiálov a v krátkych termínoch dodania. V každej fáze riešenia sa venujeme klientom s individuálnym prístupom, každý klient je pre nás jedinečný a správame sa k nemu akoby bol jediný.

Usilujeme o zlepšenie kvality bývania ľudí a zvýšenie úrovne ich života tým, že ponúkame kvalitné bungalovy a rodinné domy.
Všetky domy je možné upraviť podľa Vašich potrieb a požiadaviek. Dokážeme splniť takmer každé Vaše želanie.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.