IZO-BAU, realizácia stavieb, opravy, rekonštrukcie Šamorín

Našou hlavnou činnosťou je realizácia stavieb a ich časti.

IZO-BAU, realizácia stavieb, opravy, rekonštrukcie Šamorín

IZO-BAU, realizácie stavieb na kľúč, hrubé stavby, rekonštrukcie Šamorín

Našou hlavnou činnosťou je realizácia stavieb a ich časti.

Adresa: Požiarnická 30, 931 01 Šamorín
Telefón:+421905 613 958
E-mail:izobau@stonline.sk

Naša spoločnosť IZO-BAU, s.r.o. bola založená v r. 2004. Jej hlavnou činnosťou je realizácia stavieb a ich časti. Realizujeme stavby „na kľúč“ ale aj časti stavieb /nosná časť, hrubá stavba/, podľa prianí zákazníkov.

Počas nášho fungovania sa nám podarilo úspešne zvládnuť realizáciu niekoľko desiatok objektov. Táto webová stránka sa snaží poskytnúť prierez uskutočnených výraznejších stavieb. Naša spoločnosť zamestnáva okolo 20 stálych zamestnancov v profesiách: stavbyvedúci, ekonóm, murár, obkladač, armovač, šofér, pomocný robotník.

Naša spoločnosť je vybavená najmodernejšími meracími prístrojmi, veľmi širokou škálou špičkovej malej stavebnej mechanizácie a ostatným strojovým a vozidlovým vybavením potrebnými k úspešnému zvládnutiu úloh.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.