Roland Pool, bazény a PVC fólie Šamorín

Našim cieľom je poskytnúť zákazníkom komplexný servis preto dodávame riešenia bazénov, ktoré sú unikátne.

Roland Pool, bazény a PVC fólie Šamorín

Roland Pool, relizácie a rekonštrukcie bazénov, izolácie striech a základov Šamorín

Našim cieľom je poskytnúť zákazníkom komplexný servis preto dodávame riešenia bazénov, ktoré sú unikátne.

Adresa: Nová 1, 931 01 Šamorín
Telefón:+421 908 857 073
E-mail:rolandpool@rolandpool.sk

Spolupracujeme len s kvalitnými a overenými remeselníkmi ktorý majú s nami zrealizovaných niekoľko desiatok bazénov. Kvalitne prevedená stavebná činnosť je základom pre zdar úspešnej realizácie bazéna.

Na počiatku sú výkopové práce a odvoz nadbytočnej zeminy, betonáž železobetónovej dosky, vytiahnutie stien bazéna, realizácia šachy a zateplenia bazénových stien.

Realizácia bazéna spočíva v natiahnutí bazénovej fólie a prevedení zvarov fólie. Zapojení bazénových technológií podľa požiadaviek klienta ako napríklad, filtrácia, protiprúd, osvetlenie, bazénové chrliče a atrakcie, úprava bazénovej vody chlórová, alebo soľná či ohrev bazéna. Úspešne montujeme ako solárne panely tak aj tepelné čerpadlá podľa požiadaviek klienta.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.