VELDEX, stavebniny Šamorín

Spoločnosť VELDEX, s.r.o. zabezpečuje predaj stavebného materiálu vo vlastných stavebninách.

VELDEX, stavebniny Šamorín

VELDEX, všetko od samotných murovacích materiálov, cez tepelné izolácie a hydroizolácie, murovacie prvky vonkajšej architektúry až po strešné systémy Šamorín

Spoločnosť VELDEX, s.r.o. zabezpečuje predaj stavebného materiálu vo vlastných stavebninách.

Adresa: Bratislavská 35, 931 01 Šamorín
Telefón:0918 415 745
E-mail:staveldex@gmail.com

Spoločnosť VELDEX, s.r.o. zabezpečuje predaj stavebného materiálu vo vlastných stavebninách v Šamoríne na Bratislavskej ulici 35 vo dvore pri budove úradu práce. Sortiment stavebnín zahŕňa všetko od samotných murovacích materiálov, cez tepelné izolácie a hydroizolácie, murovacie prvky vonkajšej architektúry až po strešné systémy. Spoločnosť VELDEX kladie veľký dôraz na kvalitu predávaných materiálov a preto v našich priestoroch nájdete produkty len popredných a overených výrobcov stavebného materiálu. Certifikácia a pravidelné skúšky predávaných výrobkov sú samozrejmosťou a preto vieme uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov a zákazníkov.

Doprava z našej predajne nie je žiadny problém. Tovar ktorý si zakúpite u nás k vám dodáme rýchlo a bez starostí na vami určenú adresu.

Naši zamestnanci vám ponúknu možnosť odborného poradenstva. Nemusíte byť odborník, stačí sa spýtať nášho personálu, ktorý vám vždy ochotne poradí, pomôže. V prípade že by sme vám nevedeli odpovedať ihneď, zistíme pre vás to ideálne riešenie a hneď vás kontaktujeme.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.